Posuvné dvere

Posuvné dvere pre zážitkové sprchovanie

Ponúkame viac druhov sprchových kútov s posuvnými dverami. V ponuke sú dostupné aj priestorovo úsporné riešenia, ktoré môžu byť vhodné aj do menšej kúpel'ne. Sprchové kúty s dvomi posuvnými dverami (rohové) sa zmestia hoci aj na 1 štvorcový meter. Vďaka posuvným dverám ani nepotrebujete viac priestoru na otváranie dverí, takže môžete využiť celú plochu kúpel'ne. Ak máte k dispozícii väčší priestor, v tom prípade si môžete vybrať sprchový kút hoci aj so šírkou 220 cm.

Murovaný alebo sklenený sprchový kút

Posuvné dvere si môžete umiestniť aj do niky alebo ponukáme aj také typy, ktoré sú sklenené z obidvoch strán. Ak by ste si chceli vybrať sprchový kút vymurovaný z troch strán, tak pred objednaním musíte s tým rátať, že tie posuvné dvere pri otváraní do boku potrebujú priestor. Ak nemáte, tak si radšej vyberte naše kvalitné sprchové dvere!

Tolóajtó zuhanyajtó

Sprchové dvere s posuvnými dverami

V prípade sériových posuvných dverí stavebný otvor od skutočného rozmeru môže byť odlišný o pár centimeter. Posuvné dvere sú dostupné s kovaním VENDUM, ktoré sa dajú objednať s kartáčovaným povrchom alebo vo farbe leštený chróm. Produkty sú univerzálne, pevná a posuvná časť je l'ubovol'ne vymenitel'ná, takže je možné zmeniť smer otvárania. Pred montovaním berte do úvahy, že posuvné dvere môže namontovať iba odborník!

Máme na zreteli požiadavky našich zákazníkov

Pri určení sériových rozmerov máli sme na zreteli tie najčastejšie požiadavky, rozmery ktoré sa zvyčajne vyskytujú v kúpel'niach. Samozrejme sú aj výnimky, ale aj v takých prípadoch Vám vieme pomôcť, takže neváhajte nás kontaktovať. Aby posuvné dvere boli vhodné do Vašej kúpel'ne, máte možnosť si vybrať namiesto čireho skla matovanú, zelenú alebo bronzovú farbu.

Dlhodobá záruka na produkty VARIOGLASS

Záruka sa vzt'ahuje na bezchybné fungovanie kovaní, na farbu a udržiavania rozmeru bezpečnostného skla.

Pokial' náš výrobok namontuje náš odborník, tak poskytujeme aj ďalšiu záruku na servis v trvaní 1 roka. Keď po namontovaní zbadáte hocijakú funkčnú chybu, alebo potrebujete malú zmenu nastavenia, dodatočný servis je zadarmo.