Sprchové dvere

Sprchové dvere vo viacerých variantoch

Sprchové dvere ponúkame vo viacerých variantoch. Podl'a daného priestoru treba vybrať najvhodnešie riešenie. V ponuke nájdete dvere s otváraním von aj dovnútra, skladacie dvere ale aj dvojkrídlové. Máte možnosť objednať individuálny rozmer, podl'a Vašich potrieb. Farbu sprchových dverí môžete vybrať z rôznych farieb.

Spol'ahlivé sprchové dvere

Pevnosť dveri garantuje 8mm-ové bezpečnostné sklo PARSOL, ktoré sa vyrába tepelnou úpravou kalením. Kovania sú zo špeciálnej zliatiny medi s lešteným chrómovým náterom. V popise nájdete cenu každého sériového rozmeru. Podl'a toho vypočitame cenu individuálne vyrobeného produktu. Maximálny rozmer 180 x 220 cm.

Úsporné riešenie k Vášmu sprchovému kútu

Ak samotné dvere namontujete priamo k stene v kúpel'ni, tak si už môžete s jednými dverami vytvoriť sprchový kút. S takým riešením si viete usporiť peniaze a pritom nakonci dostanete elegantný výsledok. Pri výbere dverí treba brať do úvahy smer otvárania a vel'kosť priestoru v kúpel'ni. Naše sériové produkty sa otvárajú smerom von, ale samozrejme je možnosť objednať aj dvere s otváraním dovnútra. Populárnym riešením pre menšie kúpel'ne sú priestorovo úsporné skladacie dvere. Všetky produkty majú rovnakú kvalitu, každý jeden typ sa zatvára spol'ahlivo a stabilne.

Sprchové dvere prispôsobené k Vašim požiadavkám

Podl'a požiadaviek zákazníkov vyrábame aj individuálne sprchové dvere. K tomu je potrebné vyplnenie individuálneho objednávacieho formulára, ktorá sa dá stiahnúť z našej webovej stránky. Podl'a presného rozmeru, typu kovania a farby skla Vám vyrobíme sprchové dvere. Ak máte záujem o montáž, naša firma Vám vie zabezpečiť odborníka.

Kvalita každých dverí VARIOGLASS je garantovaná

Záruka sa vzt'ahuje na bezchybné fungovanie kovaní, na farbu a udržiavania rozmeru bezpečnostného skla.

Ako na naše produkty, tak aj na sprchové produkty poskytujeme EU záruku 2 roky!