Sprchové kúty

Sprchový kút do moderných kúpel'ní

Bezrámový sprchový kút dáva moderný vzl'ad Vašej kúpel'ni. Má elegantný dojem a aj zväčšuje priestor. Pri kúpe našich produktov vy si môžete vybrať pravé alebo l'avé otvárnie. Zatváranie dverí na sprchových kútov umožňujú 90˙ a 180˙ magnety. Od nás si môžete objednať hranaté aj oblé sprchové kúty.

Atraktívne sprchové kúty

Pri popise nájdete presné technické parametre a volitel'né sériové rozmery. V galerií nájdete fotky tých sprchových produktov, ktoré sa nachádzajú v nášom showroome. Taktiež tu nájdete referencie a detailné fotky o kovaniach. Pred objednávaním máte možnosť popozerať všetky produkty a vybrať ten správny typ. O kvalite sa môžete sami presvedčiť v našom bratislavskom showroome, kde máte možnosť aj na nákup.

Varigolass zuhanykabin

Sprchový kút z bezpečnostného skla namiesto plastu

Sprchový kút zo skla každého očaruje. Nie iba z estetického hl'adiska sa oplatí vybrať kút zo skla namiesto plastu, ale sú aj odolnejšie vďaka tepelnej úprave. Sú podobné ako čelné sklo auta, takže v prípade rozbitia sa sklo rozpadne na malé neostré kúsky a tým sa výrazne zníži pravdepodobnosť poranenia.

Individuálne vyrobené sprchové kúty

Neexistujú dve rovnaké kúpel'ne, tak ako ani dve rovnaké sprchové kúty. Sériové produkty uspokojujú požiadavky prevážne každého zákazníka, ale občas je nutné individuálne riešenie. V každom prípade berte do úvahy, že menovité a skutočné rozmery sú odlišné. V každom popise produktu nájdete presný rozmer.

Podl'a požiadaviek zákazníkov vyrábame individuálne sprchové kúty. K tomu je potrebné vyplnenie individuálneho objednávacieho formulára, ktorá sa dá stiahnúť z našej webovej stránky. Ak máte záujem o montáž, naša firma Vám vie zabezpečiť odborníka.

Záruka na sprchové kúty

Záruka sa vzt'ahuje na bezchybné fungovanie kovaní, na farbu a udržiavania rozmeru bezpečnostného skla.

Pokial' náš výrobok namontuje náš odborník, tak poskytujeme aj ďalšiu záruku na servis v trvaní 1 roka. Keď od namontovania zbadáta hocijakú funkčnú chybu, alebo potrebujete malú zmenu