Sprchové kúty

Sprchový kút do moderných kúpel'ní

Bezrámový sprchový kút dáva moderný vzl'ad Vašej kúpel'ni. Má elegantný dojem a aj zväčšuje priestor. Pri kúpe našich produktov vy si môžete vybrať pravé alebo l'avé otvárnie. Zatváranie dverí na sprchových kútov umožňujú 90˙ a 180˙ magnety. Od nás si môžete objednať hranaté aj oblé sprchové kúty.

Atraktívne sprchové kúty

Pri popise nájdete presné technické parametre a volitel'né sériové rozmery. V galérií nájdete fotky našich sprchových produktov. Taktiež tu nájdete referencie a detailné fotky o kovaniach. Pred objednávaním popozerajte všetky naše produkty a vyberte ten správny typ.

Sprchový kút z bezpečnostného skla namiesto plastu

Sprchový kút zo skla každého očaruje. Nie iba z estetického hl'adiska sa oplatí vybrať kút zo skla namiesto plastu, ale sú aj odolnejšie vďaka tepelnej úprave. Sú podobné ako čelné sklo auta, takže v prípade rozbitia sa sklo rozpadne na malé neostré kúsky a tým sa výrazne zníži pravdepodobnosť poranenia.

Individuálne vyrobené sprchové kúty

Neexistujú dve rovnaké kúpel'ne, tak ako ani dve rovnaké sprchové kúty. Sériové produkty uspokojujú požiadavky prevážne každého zákazníka, ale občas je nutné individuálne riešenie. V každom prípade berte do úvahy, že menovité a skutočné rozmery sú odlišné. V každom popise produktu nájdete presný rozmer.

Podl'a požiadaviek zákazníkov vyrábame individuálne sprchové kúty. K tomu je potrebné vyplnenie individuálneho objednávacieho formulára, ktorá sa dá stiahnúť z našej webovej stránky. Ak máte záujem o montáž, naša firma Vám vie zabezpečiť odborníka.

Záruka na sprchové kúty

Záruka sa vzt'ahuje na bezchybné fungovanie kovaní, na farbu a udržiavania rozmeru bezpečnostného skla.

Ako na naše produkty, tak aj na sprchové produkty poskytujeme EU záruku 2 roky!