Sprchové steny

Jednoduché, elegantné sprchové steny

Jednoduché sprchové steny sú výbornou vol'bou do kúpel'ni s minimalistickým dizajnom. Oproti sprchových kútov sa tu nemusíte zaoberať s otváraním dverí, ale hneď môžete vstúpiť do sprchy. V ponuke nájdete jedno, dvoj alebo trojdielne sprchové steny. Vy sa len rozhodnete kam to chcete namontovať. Sprchové steny pekného vzhl'adu, v dobrej kvalite. S výberom matovaného skla si môžete zachovať intimitu sprchovania.

Pekný vzhl'ad za výhodnú cenu

Sprchové steny s hrúbkou 8mm vďaka priesvitnosti vyžarujú l'ahkosť. S ich používaním sa Vaša kúpel'ňa bude zdať väčšia. Naše sprchové steny sa medzi sebou môžu kombinovať, tak hocikedy sa môžete rozhodnúť o rozšírenie. Naše produkty ponúkame za vel'mi výhodné ceny. S našimi výrobkami môžete vytvoriť štýlovú kúpel'nu bez vel'kých nákladov.

víztiszta zuhanyfal

Bezrámové sprchové steny

Pri namontovaní sprchovej steny netreba rátať s miestom pre otváranie dverí a tak sa to dá vynikajúce využiť aj v menších priestoroch. Výhodou je aj výhodná cena. Nakol'ko sprchová stena nemá pohyblivé časti, nemusíte sa obávať o ich poškodenie, poruchy.

S bezrámovým vytvorením sú sprchové steny vel'mi elegantné. Sklenené plochy umožňujú vidieť aj vnútorný priestor za sprchovou stenou a s tým Vaša kúpel'ňa bude vyzerať ešte väčšia. Pri umiestnení treba rátať s tým, že na otvorenej strane sprchovej steny voda môže vytiecť.

Sprchová stena na individuálny rozmer

V našej širokej ponuke nájdete jedno, dva alebo trojdielne sprchové steny. Ponúkame viac rozmerov a farieb, medzi ktorými určite nájdete pre Vás čo najvhodnejšiu vaňovú zástenu. Je možná aj výroba individuálnych produktov, v tom prípade sú potrebné presné rozmery, typ kovaní, farba skla a vyplnený objednávací formulár.

Sprchové steny s garantovanou kvalitou

Záruka sa vzt'ahuje na bezchybné fungovanie kovaní, na farbu a udržiavania rozmeru bezpečnostného skla.

Pokial' náš výrobok namontuje náš odborník, tak poskytujeme aj ďalšiu záruku na servis v trvaní 1 roka. Keď po namontovaní zbadáte hocijakú funkčnú chybu, alebo.