Vaňové zásteny

Priestorovo úsporné vaňové zásteny

Vaňové zásteny zamedzujú striekaniu vody mimo vane pri sprchovaní. Všetky naše produkty sú univerzálne, takže smer namontovania je zamenitel'ný. V ponuke nájdete skladacie, dvoj- alebo aj trojdielne sklenené časti, s čím si môžete ušetriť miesto. Maximálna výška vaňových zástien je 170 cm. Keby ste chceli objednať produkt v takej výške, tak Vás poprosíme vyplniť individuálny objednávací formulár.

Trvalé a lacnejšie riešenie

Ak si často zvolíte sprchovanie namiesto kúpania, tak sa Vám oplatí kúpiť vaňovú zástenu. S tým ušetríte nielen prerábanie kúpel'ne, ale aj peniaze, nakol'ko má ovel'a výhodnejšiu cenu, ako jeden sprchový kút. Všetky vaňové zásteny sú vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla, ktoré sú odolné voči nárazu a tak nemusíte sa obávať, že pri otváraní a zatváraní sklo praskne. V prípade rozbitia sa sklo rozpadne na malé neostré kúsky a tým sa výrazne zníži pravdepodobnosť poranenia.

Vaňová zástena namiesto sprchového závesu

Vaňová zástena je ovel'a estetickejšia, ako sprchový záves. Čistenie sprchového závesu je dosť náročné a pritom závesy nepatria medzi trvalými produktami. Kúpou vaňovej zásteny sa Vám dlhodobo vyrieši problém mokrej kúpel'ni. Vďaka špeciálného skla, produkty VARIOGLASS sú l'ahko čistitel'né.

Vaňové zásteny pripôsobené Vašim požiadavkám

V našej širokej ponuke nájdete rôzne typy od najjedoduchších až po viacdielnych, na seba skladajúcich. Ponúkame viac rozmerov a farieb, určite nájdete pre Vás najvhodnejšiu vaňovú zástenu. Je možný aj výroba individuálnych produktov. V tom prípade sú potrebné presné rozmery, typ kovanía, farba skla a vyplnený objednávací formulár, ktorý nájdete na našej webovej stránke.

Ani po rokoch nebudete mať starosti s vaňovými zástenami VARIOGLASS

Záruka sa vzt'ahuje na bezchybné fungovanie kovaní, na farbu a udržiavania rozmeru bezpečnostného skla. Pokial' náš výrobok namontuje náš odborník, tak poskytujeme aj ďalšiu záruku na servis v trvaní 1 roka. Keď po namontovaní zbadáte hocijakú funkčnú chybu, alebo potrebujete malú zmenu nastavenia, dodatočný servis je zadarmo.